Aby obstawiać mecze legalnie w internecie potrzebujemy do tego bukmachera z licencją. Aktualnie lista legalnych bukmacherów jest krótka ale można znaleźć na niej kilku oferujących atrakcyjne promocje na start bez depozytu...

Typuj siatkówkę (PlusLiga) z legalnym bukmacherem

lvbet-siatkowka-220x162

Firma bukmacherska LV BET Zakłady Bukmacherskie ma w tym momencie status Formalnego Partnera PlusLigi także Ligi Siatkówki Dziewczyn. Umowa została ratyfikowana do finiszu obecnego sezonu. To dodatkowa wersja współpracy LVBET.PL z otoczeniem siatkówki po patronacie CEV EUROVOLLEY POLAND 2017.

– Załatwiliśmy kolejnego sojusznika, jaki będzie nas wspomagał oraz dopomagał w aktywnym rozroście PlusLigi także Ligi Siatkówki Kobiet. LV BET Zakłady Bukmacherskie niezwykle intensywnie wnika na główny plac sponsoringu sportowego oraz cieszymy się, iż łączy własną przyszłość z krajową klubową siatkówką. Ów partner niezbicie przyczyni się do tego, abyśmy budowali najciekawsze przedstawienia sportowe w Polsce – akcentuje Artur Popko, naczelny Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA.

Oceń najświeższe gratisy tego bukmachera (w tym 20 pln za rejestrację!) – www.lvbet.pl

Szczegóły kontraktu – korzyści plus finanse

W zakresie kontraktu logotyp instytucji bukmacherskiej będzie widocznie na bandach LED w trakcie spotkań siatkarskich batalii ligowych. Partnerstwo przygotowuje tudzież szereg działań na FB czy Twiterze także na serwisach internetowych Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

– Cieszymy sie, iż zdołamy dołączyć do gremia partnerów Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.
Polskie kluby przynależą do zwartej śmietanki europejskiej oraz od kilku lat święcą tryumfy w drużynowych pucharach. Jesteśmy przekonani iż ciągłość współpracy z jedną z najatrakcyjniejszych dziedzin w Polsce przysporzy bilateralne korzyści – powiada Łukasz Kieza, Country Manager legalnego bukmachera działającego w sieci.

Nowy bukmacher! Rozdajemy po 20zł za rejestrację i do 1000zł na typowanie!

Legalny bukmacher wirtualny LVBET.PL to energicznie rozwijająca się instytucja a na rynku zakładów online, oparta na fajnych projektach oraz formowana z pasją do sportu. Spółka owa angażuje się w rozkwit wielorakich gałęzi wspomagając na przykład Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Arkę z Gdyni, Piasta Gliwice, Wisłę Płock lub CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a także wortal internetowy ŁączyNasPasja.pl