Aby obstawiać mecze legalnie w internecie potrzebujemy do tego bukmachera z licencją. Aktualnie lista legalnych bukmacherów jest krótka ale można znaleźć na niej kilku oferujących atrakcyjne promocje na start bez depozytu...

Promocja u bukmachera Fortuna.pl (EKSPERT+)

Ekspert-plus-fortuna-220x162

Legalnie działający bukmacher wirtualny Fortuna wzmaga tegoroczną szarżę produktową oraz na każdym kroku rozszerza ofertę dla obstawiających mecze w sieci.

Co nieco dni po zwiększeniu limitu wygranej na jednym kuponiku do 601 000 PLN – wciela dodatkowe poprawienie – EKSPERT+.

Niniejsza atrakcja pozwoli Grającym na podniesienie swojej wygranej – nawet do 33% a także na uzyskanie dodatku – nawet do 5 000 PLN.

Z kolei nowość EKSPERT+ to model zakładu sportowego 1×2, w którym gracz może zakreślić od ośmiu do nawet 20 spotkań, w głównej mierze dotyczących spotkań piłkarskiej Ekstraklasy, 1. Ligi, a ale też pozostałych rozgrywek kontynentalnych.
Jeśli chodzi o precyzyjną liczbę zakładów na kuponie może on zdobyć bonus do potencjalnej zwycięstwa:

– 8 oraz 9 zdarzeń na kuponie – bonus kursowy 1.11 (tak naprawdę – +11% do wygranej),
– 10 oraz 11 zdarzeń na kuponie – bonus kursowy 1.22 (+22% do wygranej),
– min. 12 typów na kuponie – bonus kursowy 1.33 (+33% do ostatecznego triumfu).

Oprócz tego, jeżeli Klientowi uda się zakreślić akuratnie wszelakie zdarzenia, bez względu na ich cyfry na kuponie, to do jego wygranej sumuje się bonus 5 tysięcy PLN (do rozdziału między wszelakich typujących którzy trafią danego EKSPERTA+.

Twór EKSPERT+ to druga z czterech nowości udostępnionych przez Fortunę w ramach listopadowej akcji „Produkt+”. W poprzednim tygodniu komunikowali o zwiększeniu limitu wygranej na 1 kuponiku – do 601 000 PLN, co jest dziś największą spodziewaną wygraną w Kraju świadczoną przez legalnego buka.

Ponadto mamy dla Ciebie niezwykłe wieści, gdyż w nadchodzącym tygodniu zademonstrowana zostanie dodatkowa nowość na stronie www.fortuna.pl, przedstawiona z myślą o Użytkownikach tegoż buka online.

Jeśli nie posiadasz dalej konta typującego na fortuna.pl – to od pewnego okresu rozdajemy po 10 złotych za samo otwarcie konta (oraz ponadto do 400 zł za początkową wpłatę!
Więcej informacji pod tym odsyłaczem.