Aby obstawiać mecze legalnie w internecie potrzebujemy do tego bukmachera z licencją. Aktualnie lista legalnych bukmacherów jest krótka ale można znaleźć na niej kilku oferujących atrakcyjne promocje na start bez depozytu...

Oferta bukmachera Fortuna

900x750-220x162

Będąc zupełnie początkującym graczem z pewnością nie rozumiemy innych, zazwyczaj już doświadczonych typerów, że posiadają oni konta u różnych bukmacherów. Czy nie gubią się podczas typowania meczów? I dlaczego wybierają tego, a nie inne bukmachera?

To wszystko jest spowodowane różnymi kursami na dane wydarzenia, różnorodną ofertą, itp. Jak do siebie może przekonać bukmacher?

Dlaczego warto grać na Fortuna.pl a nie u innego legalnego bukmachera? Należy tu zatem zwrócić uwagę na same plusy tego bukmachera, a ma on ich naprawdę wiele. Pierwszy i jeden z ważniejszych zalet tego bukmachera to jego stabilność. Na to zważa mało osób, ale jest to naprawdę ważna cecha. Dzięki temu wiemy, że nasze zainwestowane pieniądze na drugi dzień nie wyparują jak sam bukmacher.

 

Fortuna.pl działa w Polsce już pewien czas, poza tym jest ona notowana na GPW (Giełdzie Papierów Wartościowych). Osoby głównie skoncentrowane są na grze przez Internet, ale to Fortuna słynie z punktów stacjonarnych, które na chwilę obecną przekraczają 500 owych punktów. Oprócz owej stabilności Fortuna.pl to bukmacher legalny. Co z tego mamy?

Niektórzy uważają, że z tego są same problemy, głównie za sprawą 12% podatku. Owszem, dla większości graczy to jeden z niewielu minusów grania u legalnego bukmachera. Ale za to zyskujemy coś więcej – spokój. Dzięki temu, że Fortuna wykupiła licencję nie musimy się martwić, że robimy coś nielegalnego i zostaniemy na tym przyłapani. Już raz mogliśmy być świadkami afery, w której to zarówno nieznajomy bukmacher jak i nieznajomy bank podały dane osób, które biorą udział w zakładach bukmacherskich.

Jeśli typujemy w nielegalnych źródłach to faktycznie możemy mieć problemy. Dlatego też grą na Fortunie możemy być spokojni.

Odbierz ponad 400zł w bonusach powitalnych w Fortunie

Typowanie meczów w Fortunie ma jeszcze kolejną niezwykle ważną zaletę – mobilność. Jak doskonale wiadomo w dzisiejszych czasach cały czas jesteśmy w rozjazdach. Typowaniem meczów możemy się zajmować dość profesjonalne, ale nie zawsze będąc w domu przed komputerem.

Mamy czasów laptopów, ale przede wszystkim smartfonów czy tabletów. To ułatwia nam pracę w podróży. Niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego możemy korzystać z Fortuny. To wszystko powoduje, że warto grać w Fortunie.

Bukmacher ten robi wszystko, by działać na terenie naszego państwa legalnie. Przy tym wszystkim stara się być jak najbardziej konkurencyjny. Bonusy powitalne i dość szeroka oferta sprawia, że odprowadzany podatek nie jest dla nas tak bardzo dotkliwy. Chcąc zatem grać u jednego z legalnych bukmacherów Fortuna będzie najlepszym rozwiązaniem.

Nie masz konta w FORTUNIE? Bonus 10zł bez depozytu + 400zł za wpłatę!

Dodaj komentarz

*