Obstawianie hokeja – czy warto go obstawiać

legalni-bukmacherzy.pl

Jako typujący mecze u bukmacherów online powinniśmy zawsze poszerzać nasze horyzonty jeśli chodzi o obstawianie meczów. Zapewne wielu z Was lubi lub po prostu obstawiało mecze hokeja, ale ilu z Was obstawiało hokeja ale na trawie ? No właśnie …

Nie wiadomo skąd wielu typerów uważa, że hokej na trawie to niszowy sport. Nic bardziej mylnego? Znany był on tysiące lat temu. Co ważne – uprawia go ok. 3 milionów ludzi na całym świecie! Oczywiście w Polsce jest to raczej niszowy sport. Mimo tego z pewnością niektórzy z nas mieli z nią styczność w szkole. Włączając w to zakłady bukmacherskie to również nie widać tu zbyt wielu spotkań na tę dyscyplinę sportową.

Jeśli już mamy okazję obstawiać jakieś mecze to są to głównie te z Igrzysk Olimpijskich.

 

Bukmacherzy a hokej

Sami bukmacherzy nie przywiązują większej uwagi hokejowi na trawie (bardziej skupiają się na hokeju na lodzie). To działa jedynie na wielką szansą dla nas samych, ponieważ dzięki temu możemy wygrywać wysokie kursy. Co możemy typować w hokeju na trawie?

Jak w wielu sportach drużynowych jest to 1×2, poniżej/powyżej gola, a niekiedy nawet handicapy. Pole do popisu jest zatem spore jak na taki sport. Jeśli chodzi o to na co powinniśmy zwrócić uwagę typując hokeja na trawie to jest to i trudne i łatwe zadanie. Nie znajdziemy wielu polskojęzycznych stron internetowych, gdzie znajdziemy ciekawe informacje dotyczące meczów.

Nie masz konta w FORTUNIE? Bonus 10zł bez depozytu + 400zł za wpłatę!

Oczywiście podstawą jest znajomość drużyn, ich składu. Którzy zawodnicy są lepsi, a którzy występują jako rezerwowi. Jeśli choć w podstawie znamy język obcy to mamy już więcej możliwości. Tabele czy rankingi to również podstawowa znajomość. Znając te informacje już tworzymy pewnego rodzaju przewagę nad bukmacherem, dla którego hokej na trawie nie stanowi większej uwagi podczas ustalania kursów.

Dzięki temu sami mamy możliwość obstawiania wysokich kursów. Warto zwrócić jednakże uwagę na fakt, że sport ten nie jest zbyt często wystawiany przez bukmachera do typowania przez co mało kto z nas chce zagłębiać się w ten temat.

Totolotek oferuje 20zł bez depozytu i 500zł za wpłatę -> Odbierz bonus

Być może gdyby polska reprezentacja zajmowała wyższe lokaty to ta oglądalność i popularność byłaby o wiele wyższa. Wtedy jednak ciężko byłoby nam szukać wysokich kursów wartych grania. Hokej na trawie może i stanowi raczej dodatek niekiedy wyzwanie niżeli główne źródło dochodu w obstawianiu meczów.

 

Więcej o obstawianiu na legalni-bukmacherzy.pl

Dodaj komentarz

*