Aby obstawiać mecze legalnie w internecie potrzebujemy do tego bukmachera z licencją. Aktualnie lista legalnych bukmacherów jest krótka ale można znaleźć na niej kilku oferujących atrakcyjne promocje na start bez depozytu...

Jak ograć bukmachera? Może warto analizować swoje błędy?

Jak-ograc-bukmachera-220x162

Niezależnie od tego u którego bukmachera obstawiamy zakłady bukmacherskie to mamy wgląd to naszej historii zawartych zakładów – znajdują się tam nasze dotychczasowe kupony. Wielu graczy zupełnie nie zaprząta sobie nimi głowy i ignoruje tą zakładkę.

Są jednak i tacy, którzy traktują ją zupełnie inaczej. Czy warto prowadzić własną historię zakładów? Jeśli do dziś cały czas przegrywamy i jesteśmy sporo na minusie typując to z pewnością musimy coś zmienić, by nie pogłębiać swojego kryzysu.

 

Mało kto może sobie pozwolić na to, by sponsorować bukmachera. Warto wtedy zacząć działać i nie bać się spojrzeć w swoje popełniamy dotychczas błędy. A pierwszym z nich jest obejrzenie swojej historii zakładów.

Totolotek rozdaje po 20zł za samą rejestrację! (Odbierz bonus)

Wtedy to możemy na spokojnie przeanalizować je i z pewnością dojdziemy do wniosków, że większości z nich nie powinno się tu znaleźć. To ujawni nasze słabości i być może polepszy naszą strategię.

 

Historia zakładów – do analizy

Zacznijmy od tego, że prowadzenie własnej historii zakładów nie jest wcale czasochłonne, ponieważ wszystko co najważniejsze znajdziemy na stronie bukmachera na naszym koncie. Będą tam nasze wygrane jak i przegrane kupony. Oczywiście łatwo jest krytykować siebie za złe wybory już po przegranym meczu. Ale nie o to chodzi. Te zdarzają się nawet najlepszym – nie ma typera ze 100% skutecznością.

Chodzi o to, by wyeliminować błędy, które nagminnie się nam zdarzają i nie przynoszą żadnych korzyści finansowych. Być może zauważymy również kupony, które były przez nas puszczają pod wpływem emocji. To również ważne spostrzeżenia. Nie zaszkodzi nam pisać dodatkowych analiz w zeszycie. W końcu cały czas mamy na celu polepszenie własnej strategii.

Rejestrujesz się z linku z promocją i wpłacasz, a ONI podwoją Twoją wpłątę!

Podsumowując, warto prowadzić własną historię zakładów. Dzięki temu jesteśmy w stanie na chłodno przeanalizować kwestie, które być może w trakcie obstawiania danego meczu były dla nas zupełnie niewidoczne. Poznając swoje słabości możemy z nimi wcześniej zacząć walczyć i zmienić je w sukces. Zarabianie na zakładach bukmacherskich nie jest proste, ale również nie niemożliwe.

Dodaj komentarz

*