Jak grać w pokera by nie przegrywać na starcie

Zarabianie na pokerze

Grając w pokera zapewne większości z nas robi to dla przyjemności, ale również dla zysku. Również w Polsce jest już wiele osób, które na co dzień tak właśnie zarabiają na swoje życie. Musieli oni nie tylko perfekcyjnie nauczyć się gry w pokera, ale również opanować umiejętność obracania gotówki.

To bardzo ważny aspekt, ponieważ są one przeznaczone oraz narażone na kilka opcji.

Po pierwsze wpłacając pierwszą gotówkę, musimy stworzyć swój bankroll – pieniądze, które są przeznaczone tylko i wyłącznie na grę w pokera. Sami indywidualnie ustalamy jaka to będzie kwota.

 

Pamiętajmy jednak, że oprócz gier stolikowych warto również inwestować w turnieje, które są dla wielu głównym źródłem wygrywania poważnych pieniędzy. Bankroll powinien być stałą kwotą, która nigdy nie powinna być wypłacana. Jednak w międzyczasie będziemy przecież grać, a więc kwota ta będzie nieustanie się zmieniać. Możemy przyjąć, że tygodniowo będziemy wypłacać sobie zarobione pieniądze, a więc nadwyżkę naszego bankrolla.

 

Na co zwrócić uwagę grając w pokera

Obracanie pieniędzmi jest bardzo ważną kwestią w pokerze, ponieważ dzięki temu możemy po prostu grać, a nie pogłębiać się w hazard. Dlatego jeśli nie jesteśmy już początkującymi pokerzystami, warto wpłacić większą kwotę i zacząć grać na poważnie. W Polsce hazard jest zabroniony.

Na szczęście wypłacanie pieniędzy nie musi stanowić dla nas problemu, ponieważ istnieje wiele innych możliwości dzięki którym również możemy odzyskać swoje pieniądze – to między innymi sprzedać żetonów poprzez Allegro. Oczywiście sprawdza się to tylko przy mniejszych kwotach.

 

Podsumowując, grając w pokera na poważnie, kiedy myślimy o zarobku musimy odpowiednio zadbać o nasz bankroll. Dzięki temu nasza jednorazowa inwestycja może przynosić nam cały czas zyski. Dodatkowo dzięki takiemu myśleniu możemy zapomnieć o popadaniu w hazard. Jednak zanim dojdzie do takiej sytuacji potrzeba wielu czasu, abyśmy stali się godnymi zawodnikami i mogli tak skutecznie zarządzać pieniędzmi w pokerze. Najważniejszy jest czas i wytrwałość, ale także nieustanne rozdania, które uczą nas cennych wskazówek na przyszłość.

Dodaj komentarz

*