Co obstawiać u bukmacherów ? Może wioślarstwo ?

wioślarstwo zaklady bukmacherskie

Wioślarstwo to sport, który znany był już w starożytności. Od tego czasu stawał się coraz bardziej popularny.

Do dnia dzisiejszego odbywa się wiele zawodów, które mają długą historię. Dziś jako zwykli fani, a nawet typerzy możemy być świadkami oglądania zawodów głównie podczas organizacji większych imprez, takich jak chociażby Igrzyska Olimpijskie.

Trzeba przyznać, że w ciągu roku nie mamy zbyt wielu możliwości, by obstawiać wioślarstwo. A jeśli już mamy taką możliwość to rodzajów zakładów nie jest zbyt wiele. Zazwyczaj mówimy tutaj o trzech możliwościach jakimi są: zakład na zwycięzcę, zakład TOP3 oraz zakład H2H.

 

Obstawianie wioślarstwa czas zacząć!

Czy skuteczne typowanie tego sportu jest ciężkim wyzwaniem? Z pewnością należy posiadać odpowiednią wiedzę na temat samych sportowców jak i osad, które biorąc udział w zawodach. Podczas analizy nie bierzmy tak bardzo do siebie statystyk z ostatnich kilku lat. To, że faworyci przegrali jedną z najważniejszych imprez roku nie oznacza, że nie wygrają jej w tym roku.

Niekiedy tak bywa, a w szczególności, kiedy w danym sezonie są Igrzyska Olimpijskie. Ważna jest znajomość danego teamu na dany sezon. Nie zaszkodzi nam prześledzić dotychczasowe kariery wioślarzy.

Nie masz konta w FORTUNIE? Bonus 10zł bez depozytu + 400zł za wpłatę!

Oprócz aspekty sportowego zważmy uwagę na atmosferę. Jest to sport, w którym jeden człowiek nie może zdziałać zbyt wiele. Tu na sukces pracuje wiele ludzi, dlatego każda informacja o tym charakterze powinna stanowić dla nas cenną wiadomość. Gdzie ich szukać? Właściwie wszędzie.

Nie ograniczajmy się tylko i wyłącznie do sportowych wiadomości. Starajmy się maksymalnie wykorzystać także media społecznościowe, na których możemy znaleźć o wiele więcej cenniejszych informacji.

 

Jeśli chodzi o najważniejsze kwestie dotyczące typowania wioślarstwa to zostały one ujęte wyżej. To czy warto na poważnie zając się obstawianiem tego sportu zostawiamy każdemu do indywidualnej oceny. Zważmy uwagę, że zawody nie odbywają się tak często, by stanowiło to nasze główne źródło dochodu. Jest to raczej dodatek i stanowi niekiedy wyzwanie.

Dodaj komentarz

*