Aby obstawiać mecze legalnie w internecie potrzebujemy do tego bukmachera z licencją. Aktualnie lista legalnych bukmacherów jest krótka ale można znaleźć na niej kilku oferujących atrakcyjne promocje na start bez depozytu...

Bukmacher Milenium – i jego wirtualne sporty

milenium-wirtualne-sporty-rejestracja-u-bukmachera-220x162

Pragniemy Was poinformować o następnym poszerzeniu propozycji legalnie funkcjonującego bukmachera Milenium.pl. Jako jedna z pierwotnych instytucji na rynku bukmacherskim uruchomiła nową funkcję w swoim wortalu do zawierania zakładów bukmacherskich w postaci WIRTUALNYCH SPORTÓW.

Sympatycy futbolowych zakładów bukmacherskich winni być oczarowani 😉 Wirtualne sporty dają bowiem ponadprzeciętną okazję do obstawiania wydarzeń wzorowanych na faktycznych rozgrywkach przez całą dobę.

W zakresie tej funkcjonalności kibice zdołają podejmować udział w zakładach na 2 rodzaje rozgrywek.

Co można obstawiać w Milenium …

W Ekstralidze pełny sezon grany jest przez 16 ekip. Którakolwiek posiada swoje unikalne barwy, nazwy i zawodników, w jakich polscy kibice zidentyfikują najciekawsze nasze drużyny. Uzupełnieniem ligowych spotkań jest Puchar Globu. 24 kadry narodowe współzawodniczą o tytuł najmocniejszej na ziemi: od części w grupach aż po fazę pucharową i wielki finał.

Wespół z nowym tygodniem wirtualne sporty przystępne są na naszej stronie internetowej – WYPRÓBUJ WIRTUALNE SPORTY.

Konsumenci zdołają składać zakłady piłkarskie w wersji ligowej i pucharowej. Kolejnym ruchem będzie uruchomienie zakładów na obydwa rodzaje rozgrywek we wszystkich punktach stacjonarnych bukmachera Milenium. W dalszej perspektywie kibice otrzymają alternatywę obstawiania meczy kolejnych gałęzi sportu.

O następnych wiadomościach w propozycji wirtualnych sportów buka Milenium.pl będziemy chociaż powiadamiać natychmiast.

Mam nadzieję, iż rzeczone informacje zdopingują Was wszystkich do założenia konta u tegoż krajowego legalnie funkcjonującego buka.

Szczególnie dla Was Milenium zaproponował bonus bez depozytu w sumie 20 pln (dostępny w tym miejscu).
I prócz tego dla wpłacających początkowy raz nad 760 pln ekstra za depozyt (info w tym miejscu).