Bonusy na start od bukmacherów

Bonusy na start od bukmacherów

To, że ciężko jest wybrać tego jednego bukmachera doskonale wie każdy kto musiał stanąć przed tym dylematem. Niby oferta podobna, ale jednak jest pomiędzy nimi sporo różnic, które decydują o tym, że to właśnie będzie obstawiać mecze u nich. Jedną z ważniejszych kwestii, które mają spore znaczenie na nasz wybór są bonusy na start od bukmacherów.

 

Właściwie to pierwsze co rzuca nam się w oczy zaraz po wejściu na strony internetowe każdego z bukmacherów. Stanowi to pewnego rodzaju zachętę, która jest przecież jednorazowa. Dlatego już na samym początku przestrzegamy, by kurczowo się temu nie kierować. Zamierzając grać dłużej naszym głównym celem są wysokie kursy i szeroka oferta sportowa. To właśnie to sprawi, że nasze profity mogą być wysokie.

 

Promocje bukmacherów na start

Jednak nie da się oszukać, że promocje bukmacherów stanowią także ważną rolę. Jeśli jesteśmy początkującymi to często nie zarządzamy zbyt wysokim kapitałem, stąd też każde dodatkowe nawet 10 złotych robi dla nas różnicę.

Mówimy tu cały czas o bonusach powitalne, które są faktycznie jednorazowe, ale nie zapominajmy, że w trakcie naszej gry bukmacher będzie stwarzał nam kolejne szanse na uzyskanie innych promocji. Są to często bonusy lojalnościowe.

 

Z uwagi na to, że gramy u danego bukmachera co jakiś czas możemy liczyć na dodatkowe nawet kilkadziesiąt złotych. Dzięki takiej darmowej gotówce możemy pozwolić sobie raz na jakiś czas na obstawienie zakładu np. o wyższym kursie, które normalnie byśmy nie typowali. Choć oczywiście każdy może mieć inny pomysł na jego wykorzystanie.

Jedno jest pewne – bonusy powitalne jak i promocje już w czasie naszej gry są użyteczne dla każdego gracza. W końcu musimy wiedzieć, że są to tylko zakłady bukmacherskie i nie zawsze będziemy tutaj wygrywać.

Nie masz konta w FORTUNIE? Bonus 10zł bez depozytu + 400zł za wpłatę!

Są jednak i minusy takich akcji. A właściwie haczyki o których już wcale się nie mówi. Często takie promocje czy bonusy mają swój oddzielny regulamin. Oznacza to, że niekiedy musimy obrócić nimi np. sześć razy po kursie nie mniejszym niż 2. Dopóki tego nie wykonamy nasz bonus co prawda będzie na naszym koncie na stronie internetowej u bukmachera, ale nie będziemy mogli tego wypłacić dopóki nie spełnimy wymagań regulaminu. Nie było nic wspominane o dokładnych kwotach bonusów, ponieważ każdy bukmacher ma inną ofertę.

Dodatkowo niekiedy się ona zmienia. Czasem możemy liczyć na podwojenie naszego pierwszego depozytu, a jeszcze kiedy indziej od razu dostajemy z góry ustaloną kwotę niezależnie od wpłaconej kwoty.

Nowy bukmacher! Rozdajemy po 20zł za rejestrację i do 1000zł na typowanie!

Wszystko jest zatem zależne od każdego bukmachera, dlatego tez warto sprawdzać ich aktualne promocje.

 

W Totolotku – dostaniemy 20 zł za samą rejestrację + nawet 500 zł za wpłatę.

W Fortunie – dostaniemy 10 zł za samą rejestrację + nawet 400 zł za wpłatę.

Natomiast w LVBet otrzymasz 20 zł bez depozytu i nawet 1000 zł na start!

Promocję od depozytu ma także forBET – do 600 zł.

Dodaj komentarz

*